Ogłoszenia duszpasterskie – XXX Niedziela Zwykła (24.10.2021) – Parafia Łekno

Ogłoszenia duszpasterskie – XXX Niedziela Zwykła (24.10.2021)

Homilia Pogrzebowa wygłoszona przez ks. dr hab. Zbigniewa Werrę
22 października, 2021
Podziękowanie
26 października, 2021
Homilia Pogrzebowa wygłoszona przez ks. dr hab. Zbigniewa Werrę
22 października, 2021
Podziękowanie
26 października, 2021

Ogłoszenia duszpasterskie – XXX Niedziela Zwykła (24.10.2021)

W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. ks. Jana Borzyszkowskiego, który przez 23 lata był proboszczem parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Łeknie. Odszedł do domu Ojca w wieku 77 lat i w 35 roku kapłaństwa. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

1/ Msze święte w tym tygodniu będą sprawowane o godz. 17.00, oprócz piątku. Litania do św. Józefa w poniedziałek, do św. Filipa Neri we wtorek, Nowenna do MBNP w środę, w czwartek litania do św. Jana Pawła II, w piątek do św. Andrzeja Boboli, a w sobotę do św. Katarzyny Aleksandryjskiej, przed Mszą św.

2/ Wspomnienia liturgiczne:

            a/ poniedziałek: święto, rocznica poświęcenia Kościoła Katedralnego w Koszalinie.

b/ czwartek: święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

3/ Intencje mszalne:

Sobota (30.10.2021), godz. 17.00. Za + Bogdana Szulc w 1 rocznicę śmierci.

Niedziela (31.10.2021)

8.30. Za ++ Władysława, Zofię i Krystynę Flis.

Dobre 10.00. Za Żywy Różaniec.

11.30. Za ++ Monikę i Lidię Kawiuk i ++ z rodziny.

4/ Zapraszam na nabożeństwa różańcowe w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i sobotę po Mszy świętej.

5/ Dziękuję za posprzątanie kościoła Państwu Góral i Snoch na uroczystości pożegnania śp. ks. Jana Borzyszkowskiego. Za tydzień proszę o posprzątanie Państwa Wiesławę i Eugeniusza Okupskich.

6/ Pamiętajmy w swoich modlitwach o śp. księdzu proboszczu Janie Borzyszkowskim.

7/ Serdecznie dziękuję za okazywaną z Państwa strony życzliwość i wszelkiego rodzaju pomoc oraz za składane ofiary. Bóg zapłać. W sposób szczególny wyrażam swą wdzięczność tym Wszystkim, którzy przyczynili się, w jakikolwiek sposób, do godnego przeżycia uroczystości pożegnania śp. ks. Jana Borzyszkowskiego. Bóg zapłać. Dziękuje także Wszystkim, który wzięli udział w uroczystościach pogrzebowych w Bytowie i na cmentarzu w Niezabyszewie. Bóg zapłać.

8/ Julia Nowak, uczennica kl. I Szkoły Podstawowej w Łeknie pod opieką merytoryczną Pani mgr Anny Świątek, została laureatką w konkursie plastycznym „Mój Kościół na Pomorzu”.

9/ W niedzielę (31.10.2021), po Mszy św. o godz. 11.30. odbędzie się „Bal Świętych”. Zabawa dla dzieci i rodziców odbędzie się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Łeknie. Obowiązuje strój dowolnego, wybranego przez siebie świętego. Na wszystkie dzieci z naszej parafii czeka moc atrakcji, konkursów i nagród. Wszystkie chętne osoby będą mogły spędzić miło czas przy kawie, herbacie i cieście. Rada Parafialna i Organizatorzy serdecznie zapraszają.

10/ Są wyłożone koperty z kartami wypominkowymi, które wypełnione należy zwrócić do 31.10.2021. Na kopertach proszę podać swój adres.

11/ W środę (27.10.2021) po różańcu odbędzie się spotkanie z s. Celiną dotyczące założenia kręgów modlitewnych Matki Bożej Pielgrzymującej w naszej parafii.

12/ Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Papieskie Dzieła Misyjne.

13/ Do nabycia „Gość Niedzielny” w cenie 6zł. oraz kalendarze na 2022 rok w cenie 10 zł.

14/ Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne w sobotę od godz. 10-12. W razie potrzeby proszę dzwonić pod numer: 660 296 120.

Comments are closed.