Ogłoszenia duszpasterskie – XXX Niedziela Zwykła (24.10.2021) – Parafia Łekno

Ogłoszenia duszpasterskie – XXX Niedziela Zwykła (24.10.2021)

Homilia Pogrzebowa wygłoszona przez ks. dr hab. Zbigniewa Werrę
22 października, 2021
Podziękowanie
26 października, 2021

Ogłoszenia duszpasterskie – XXX Niedziela Zwykła (24.10.2021)

W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. ks. Jana Borzyszkowskiego, który przez 23 lata był proboszczem parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Łeknie. Odszedł do domu Ojca w wieku 77 lat i w 35 roku kapłaństwa. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

1/ Msze święte w tym tygodniu będą sprawowane o godz. 17.00, oprócz piątku. Litania do św. Józefa w poniedziałek, do św. Filipa Neri we wtorek, Nowenna do MBNP w środę, w czwartek litania do św. Jana Pawła II, w piątek do św. Andrzeja Boboli, a w sobotę do św. Katarzyny Aleksandryjskiej, przed Mszą św.

2/ Wspomnienia liturgiczne:

            a/ poniedziałek: święto, rocznica poświęcenia Kościoła Katedralnego w Koszalinie.

b/ czwartek: święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

3/ Intencje mszalne:

Sobota (30.10.2021), godz. 17.00. Za + Bogdana Szulc w 1 rocznicę śmierci.

Niedziela (31.10.2021)

8.30. Za ++ Władysława, Zofię i Krystynę Flis.

Dobre 10.00. Za Żywy Różaniec.

11.30. Za ++ Monikę i Lidię Kawiuk i ++ z rodziny.

4/ Zapraszam na nabożeństwa różańcowe w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i sobotę po Mszy świętej.

5/ Dziękuję za posprzątanie kościoła Państwu Góral i Snoch na uroczystości pożegnania śp. ks. Jana Borzyszkowskiego. Za tydzień proszę o posprzątanie Państwa Wiesławę i Eugeniusza Okupskich.

6/ Pamiętajmy w swoich modlitwach o śp. księdzu proboszczu Janie Borzyszkowskim.

7/ Serdecznie dziękuję za okazywaną z Państwa strony życzliwość i wszelkiego rodzaju pomoc oraz za składane ofiary. Bóg zapłać. W sposób szczególny wyrażam swą wdzięczność tym Wszystkim, którzy przyczynili się, w jakikolwiek sposób, do godnego przeżycia uroczystości pożegnania śp. ks. Jana Borzyszkowskiego. Bóg zapłać. Dziękuje także Wszystkim, który wzięli udział w uroczystościach pogrzebowych w Bytowie i na cmentarzu w Niezabyszewie. Bóg zapłać.

8/ Julia Nowak, uczennica kl. I Szkoły Podstawowej w Łeknie pod opieką merytoryczną Pani mgr Anny Świątek, została laureatką w konkursie plastycznym „Mój Kościół na Pomorzu”.

9/ W niedzielę (31.10.2021), po Mszy św. o godz. 11.30. odbędzie się „Bal Świętych”. Zabawa dla dzieci i rodziców odbędzie się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Łeknie. Obowiązuje strój dowolnego, wybranego przez siebie świętego. Na wszystkie dzieci z naszej parafii czeka moc atrakcji, konkursów i nagród. Wszystkie chętne osoby będą mogły spędzić miło czas przy kawie, herbacie i cieście. Rada Parafialna i Organizatorzy serdecznie zapraszają.

10/ Są wyłożone koperty z kartami wypominkowymi, które wypełnione należy zwrócić do 31.10.2021. Na kopertach proszę podać swój adres.

11/ W środę (27.10.2021) po różańcu odbędzie się spotkanie z s. Celiną dotyczące założenia kręgów modlitewnych Matki Bożej Pielgrzymującej w naszej parafii.

12/ Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Papieskie Dzieła Misyjne.

13/ Do nabycia „Gość Niedzielny” w cenie 6zł. oraz kalendarze na 2022 rok w cenie 10 zł.

14/ Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne w sobotę od godz. 10-12. W razie potrzeby proszę dzwonić pod numer: 660 296 120.

Comments are closed.