11 listopada w naszej parafii – Parafia Łekno
Ogłoszenia duszpasterskie – XXXII Niedziela Zwykła (07.11.2021)
7 listopada, 2021
Ogłoszenia duszpasterskie – XXXIII Niedziela Zwykła (14.11.2021)
14 listopada, 2021
Ogłoszenia duszpasterskie – XXXII Niedziela Zwykła (07.11.2021)
7 listopada, 2021
Ogłoszenia duszpasterskie – XXXIII Niedziela Zwykła (14.11.2021)
14 listopada, 2021
11 listopada odbyło się w naszej parafii Narodowe Święto Niepodległości.

W godnym i uroczystym przeżyciu tego święta pomaga nam udział w liturgii eucharystycznej. Z tej okazji w kościele parafialnym w Łeknie, ks. Zbigniew Werra z udziałem ks Jarosława Rynowieckiego , odprawili Mszę święta za Ojczyznę, w 103 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. W uroczystej Mszy św. uczestniczyli m.in. Pan Wójt Mariusz Jaroniewski, radni, sołtysi, urzędnicy z Gminy Będzino, OSP Będzino i OSP Dobrzyca. Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia pocztu sztandarów: Urzędu Gminy w Będzinie, OSP w Będzinie oraz OSP w Dobrzycy i wspólnego zaśpiewania hymnu państwowego. Podczas Mszy św. dziękowaliśmy Panu Bogu za dar wolności i modliliśmy się za naszą Ojczyznę, a szczególnie o pokój, zgodę i jedność. Dziękujemy wszystkim parafianom za liczne uczestnictwo w Mszy świętej.