Podziękowanie – Parafia Łekno
Ogłoszenia duszpasterskie – XXX Niedziela Zwykła (24.10.2021)
26 października, 2021
Ogłoszenia duszpasterskie – XXXI Niedziela Zwykła (31.10.2021)
1 listopada, 2021
Ogłoszenia duszpasterskie – XXX Niedziela Zwykła (24.10.2021)
26 października, 2021
Ogłoszenia duszpasterskie – XXXI Niedziela Zwykła (31.10.2021)
1 listopada, 2021

Podziękowanie

Kiedy człowiek otworzy swoje serce ku Dobru, wówczas każde jego słowo i uczynek przemienia kamienistość codziennego życia w piękną harmonię jedności, delikatności i pokoju [Zbigniew Werra]

Z głębi serca pragnę wyrazić swoją wdzięczność tym Wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przeżycia uroczystości pogrzebowych świętej pamięci księdza proboszcza Jana Borzyszkowskiego. Kapłana, który pełnił posługę duszpasterską w parafii pw. św. Jana Chrzciciele w Łeknie przez dwadzieścia trzy lata.

Składam serdeczne Bóg zapłać, JE biskupowi diecezjalnemu Edwardowi Dajczakowi i JE bp. Krzysztofowi Zadarko – biskupowi pomocniczemu, za przewodniczenie uroczystościom pogrzebowym w Kołobrzegu i Bytowie. Wyrażam wdzięczność za dar wspólnej modlitwy ofiarowanej za śp. ks. Jana Borzyszkowskiego kapłanom sprawującym Eucharystię w Łeknie, Kołobrzegu i Bytowie oraz w swoich parafiach – Bóg zapłać. W sposób szczególny pragnę wyrazić wdzięczność mieszkańcom parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Łeknie za okazane serce i zaangażowanie w godne uhonorowanie i pożegnanie śp. ks. Jana. Dziękuję Ochotniczej Straży Pożarnej z Będzina i Dobrzycy za zorganizowanie eskorty z Kołobrzegu do Łekna, z Łekna do Kołobrzegu, z Kołobrzegu do Bytowa i z Bytowa na miejsce spoczynku w Niezabyszewie. Dziękuję Radzie Parafialnej parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Łeknie. Dziękuję Panu sołtysowi z Sołectwa Łekno. Dziękuję Panom organistom i Liturgicznej Służbie Ołtarza – ministrantom, Państwu, którzy posprzątali i przyozdobili świątynię do godnego pożegnania śp. ks. Jana. Dziękuję za zorganizowanie transportu na uroczystości pogrzebowe do Bytowa. Dziękuję za przygotowanie uroczystej kolacji dla księży i wszystkim zaangażowanym w jakikolwiek sposób osobom. Dziękuję wszystkim parafianom i gościom za dar modlitwy za śp. ks. prob. Jana Borzyszkowskiego. Serdecznie dziękuję wszystkim osobom niewierzącym i innego wyznania za każde dobre słowo o śp. ks. Janie.

Wszystkim i za wszystko składam serdeczne Bóg zapłać.

Ks. Zbigniew Werra