Urodziny proboszcza – Parafia Łekno
Ogłoszenia parafialne – VI Niedziela Zwykła (14.02.2021)
15 lutego, 2021
Ogłoszenia parafialne – I Niedziela Wielkiego Postu (21.02.2021)
23 lutego, 2021
Ogłoszenia parafialne – VI Niedziela Zwykła (14.02.2021)
15 lutego, 2021
Ogłoszenia parafialne – I Niedziela Wielkiego Postu (21.02.2021)
23 lutego, 2021
W dniu 10 lutego 2021 r. o godz. 17 w naszej parafii braliśmy w udział mszy świętej, którą odprawił ksiądz Zbigniew Werra.

Msza sprawowana była w intencji ks. proboszcza, który obchodził swoje 53 urodziny. Frekwencja dopisała, wierni zgromadzili się, by wspólnie pomodlić się za swojego kapłana. O oprawę muzyczną zadbał zespół pod przewodnictwem Pana Mirosława Wałeckiego. Życzenia i podziękowania złożyli Wójt Gminy Będzino Mariusz Jaroniewski wraz z małżonką, członkowie Rady Parafialnej, Koła Gospodyń oraz mieszkańcy naszej parafii.
Księże Proboszczu!
Cieszymy się, że swoje urodziny obchodzisz w naszej parafii. Dziękujemy za pouczające i poruszające kazania, śpiew liturgiczny i pogodne usposobienie. Dziękujemy, że podjąłeś się umacniania naszej wiary mimo licznych przeciwności. Z serca życzymy błogosławieństwa na każdy dzień, zdrowia, wyrozumiałości i cierpliwości w trudnych chwilach. Niech Dary Ducha Świętego spływają na Ciebie w obfitości, a Maryja darzy matczyną miłością i czułością w dalszej posłudze kapłańskiej.

Parafianie z Gminy Będzino